MultiTV

Çok Kültürlü Televizyon

Koronavirüs Detaylı Veriler

Koronavirüs Detaylı Veriler

Last updated: 28 Mayıs 2022 - 20:27 (+03:00)
1-9 10-99 100-999 1,000-9,999 10,000+
World
Vaka Sayısı
527,687,328
İyileşenler
484,347,201
Can Kaybı
6,309,803
Mayıs 28, 2022 08:05 pm (GMT +3)
Turkey
Vaka Sayısı
15,068,017
İyileşenler
14,965,946
Can Kaybı
98,948
Mayıs 28, 2022 08:05 pm (GMT +3)
Netherlands
Vaka Sayısı
8,081,992
İyileşenler
8,021,894
Can Kaybı
22,314
Mayıs 28, 2022 08:05 pm (GMT +3)
Germany
Vaka Sayısı
26,279,638
İyileşenler
25,119,500
Can Kaybı
139,132
Mayıs 28, 2022 08:05 pm (GMT +3)
Belgium
Vaka Sayısı
4,147,568
İyileşenler
4,018,637
Can Kaybı
31,727
Mayıs 28, 2022 08:05 pm (GMT +3)
Austria
Vaka Sayısı
4,246,631
İyileşenler
4,191,006
Can Kaybı
18,651
Mayıs 28, 2022 08:05 pm (GMT +3)
Ülke SıralamasıVaka SayısıİyileşenlerCan KaybıAktif vakalar
World527,687,328484,347,2016,309,80337,030,324
USA85,699,84781,998,2231,031,2182,670,406
India43,150,21542,609,335524,57216,308
Brazil30,921,14529,939,873666,365314,907
France29,439,41628,779,968148,129511,319
Germany26,279,63825,119,500139,1321,021,006
UK22,277,69621,893,348178,465205,883
Russia18,319,84817,725,440378,870215,538
S. Korea18,067,66917,590,79224,139452,738
Italy17,373,74116,485,624166,542721,575
Turkey15,068,01714,965,94698,9483,123
Spain12,326,26411,715,260106,341504,663
Vietnam10,716,3619,439,91343,0781,233,370
Argentina9,178,7958,895,999128,825153,971
Japan8,765,8678,430,42930,497304,941
Netherlands8,081,9928,021,89422,31437,784
Iran7,231,3877,044,499141,30645,582
Australia7,189,3656,823,4478,432357,486
Colombia6,103,4555,934,231139,85429,370
Indonesia6,054,1735,894,628156,5732,972
Poland6,007,0735,335,401116,311555,361
Mexico5,759,7735,054,809324,768380,196
Ukraine5,011,4330108,5384,902,895
Malaysia4,500,9344,439,89235,65825,384
Thailand4,438,9994,362,31729,95146,731
Austria4,246,6314,191,00618,65136,974
Belgium4,147,5684,018,63731,72797,204
Israel4,130,8794,103,14910,83916,891
Portugal4,066,674022,5834,044,091
South Africa3,948,1193,798,049101,12848,942
Czechia3,919,6003,877,93940,2811,380
Canada3,864,2653,528,39140,980294,894
Philippines3,690,0553,627,16660,4552,434
Chile3,684,5853,496,08957,877130,619
Switzerland3,650,6613,593,03813,94843,675
Peru3,578,3640213,1553,365,209
Greece3,442,9633,365,87029,78447,309
Denmark2,983,2922,969,8716,3507,071
Romania2,908,313065,6772,842,636
Sweden2,507,9482,482,00618,9446,998
Iraq2,327,8372,301,61025,2191,008
Serbia2,016,7931,994,88416,0785,831
Bangladesh1,953,3791,902,01629,13022,233
Hungary1,917,7771,841,73146,50729,539
Taiwan1,815,703355,4161,9111,458,376
Slovakia1,789,3511,766,82120,0962,434
Jordan1,694,2161,678,94114,0481,227
Georgia1,655,2211,637,29316,8111,117
Ireland1,561,6321,535,1387,27119,223
Pakistan1,530,2331,496,12330,3793,731
Norway1,432,68703,1411,429,546
Kazakhstan1,305,7231,291,88513,661177
Singapore1,290,0461,208,6041,38380,059
Hong Kong1,211,85809,3761,202,482
Morocco1,167,7321,150,17316,0761,483
Bulgaria1,164,5261,049,29737,13278,097
New Zealand1,143,1461,093,1021,09848,946
Croatia1,136,2291,117,64515,9792,605
Cuba1,105,2271,096,4438,529255
Lebanon1,098,9711,086,22310,4242,324
Finland1,092,19304,5221,087,671
Lithuania1,062,2961,035,9489,14217,206
Tunisia1,042,362028,6321,013,730
Slovenia1,024,4821,012,8686,6364,978
Belarus982,86706,978975,889
Nepal979,118967,05211,952114
Uruguay916,388901,5557,2277,606
Bolivia908,383868,21021,94718,226
UAE907,069890,6962,30214,071
Costa Rica891,038854,4268,49528,117
Ecuador876,009035,622840,387
Guatemala859,311837,93818,0843,289
Panama847,375808,5188,24430,613
Latvia828,077819,9015,8232,353
Azerbaijan792,714782,9579,71047
Saudi Arabia766,196750,6459,1436,408
Sri Lanka663,812646,94916,515348
Paraguay650,661624,67318,8947,094
Kuwait632,781629,6952,555531
Myanmar613,280592,26119,4341,585
Bahrain583,530578,2641,4863,780
Dominican Republic582,693576,7494,3771,567
Palestine582,363576,8795,356128
Estonia576,047518,1882,56155,298
Venezuela523,540516,7295,7201,091
Moldova518,793504,14211,5213,130
Egypt515,645442,18224,61348,850
Libyan Arab Jamahiriya501,904490,9736,4304,501
Cyprus489,963124,3701,059364,534
Ethiopia472,048455,8557,5138,680
Mongolia469,885313,2562,179154,450
Honduras425,113132,40110,899281,813
Armenia422,939412,2408,6242,075
Réunion414,615406,4847777,354
Oman389,473384,6694,260544
Bosnia377,829015,787362,042
Qatar368,087366,1426771,268
Kenya324,558318,4205,651487
Zambia321,503316,8723,985646
Macedonia311,701301,8199,300582
Botswana307,126303,8452,695586
Albania276,048272,2473,497304
Algeria265,870178,4006,87580,595
Nigeria256,028250,0363,1432,849
Zimbabwe251,959243,7495,5002,710
Luxembourg244,182235,9391,0737,170
Uzbekistan238,983237,2141,637132
Montenegro237,000233,8422,720438
Mozambique225,676223,3212,203152
China223,933215,6085,2263,099
Lao People's Democratic Republic209,9500756209,194
Kyrgyzstan200,993196,4062,9911,596
Iceland187,6640153187,511
Afghanistan180,122162,9307,7019,491
Maldives179,662163,68729815,677
Martinique169,620104936168,580
Namibia165,797158,7654,0352,997
Uganda164,069100,2053,59660,268
El Salvador162,755158,2784,131346
Ghana161,370159,8811,44544
Trinidad and Tobago160,493147,3293,9039,261
Brunei147,872146,1862231,463
Guadeloupe140,1302,250854137,026
Cambodia136,262133,2013,0565
Jamaica135,66386,5503,04446,069
Rwanda130,00745,5221,45983,026
Cameroon119,947117,7911,930226
Angola99,19497,1491,900145
Malta94,51391,9467191,848
DRC88,03650,9301,33835,768
Senegal86,10184,1151,96620
Malawi85,96482,8602,639465
French Guiana82,95211,25439771,301
Côte d'Ivoire82,15581,28079976
Suriname80,41649,4851,34129,590
Barbados80,03877,1404442,454
Channel Islands76,19075,439176575
French Polynesia72,911064972,262
Swaziland72,37170,5831,406382
Fiji64,94163,0348631,044
Guyana64,52162,6671,232622
Madagascar64,31459,3701,3933,551
Sudan62,25104,94157,310
New Caledonia61,88060,999313568
Bhutan59,61459,5642129
Mauritania59,10257,859982261
Belize59,04957,1886771,184
Cabo Verde56,26455,719401144
Syrian Arab Republic55,88052,6103,150120
Gabon47,62247,30330415
Papua New Guinea44,42543,75565119
Seychelles43,95943,420167372
Curaçao43,86443,153277434
Andorra42,89442,181153560
Burundi41,98703841,949
Mauritius38,04036,373996671
Mayotte37,5232,96418734,372
Togo37,07236,76127338
Aruba37,03436,495213326
Guinea36,59736,11344242
Tanzania35,354084034,514
Faroe Islands34,65802834,630
Bahamas34,57232,7208101,042
Lesotho32,91024,1556978,058
Mali31,08230,191734157
Haiti30,78129,669835277
Isle of Man28,41626,7941051,517
Benin26,95225,5061631,283
Somalia26,53513,1821,35012,003
Saint Lucia25,53824,303371864
Cayman Islands24,4778,5532815,896
Congo24,07920,1783853,516
Timor-Leste22,91222,75913122
Burkina Faso20,85320,43938232
Nicaragua18,4914,22522514,041
Gibraltar18,41916,5791021,738
Grenada17,61216,695226691
South Sudan17,59013,5141383,938
Liechtenstein17,42817,3008444
Tajikistan17,38817,2641240
San Marino17,08316,841115127
Equatorial Guinea15,91515,70418328
Djibouti15,63115,42718915
Bermuda14,75514,305138312
Central African Republic14,6496,8591137,677
Dominica14,18413,77565344
Monaco12,12412,0095758
Gambia12,00211,59136546
Greenland11,9712,761219,189
Yemen11,8199,0422,149628
Saint Martin10,6681,399639,206
Sint Maarten10,27910,1278666
Caribbean Netherlands10,0449,9593550
Eritrea9,7579,6471037
Niger9,0318,62831093
Guinea-Bissau8,2608,03317156
Antigua and Barbuda8,1197,764138217
Comoros8,1007,9331607
Sierra Leone7,68201257,557
Liberia7,4555,7472941,414
Chad7,4174,8741932,350
Saint Vincent and the Grenadines6,8706,641106123
British Virgin Islands6,7650626,703
Turks and Caicos Islands6,1236,0443643
Sao Tome and Principe5,9825,900739
Saint Kitts and Nevis5,7075,5974367
St. Barth4,630064,624
Anguilla3,2033,142952
Saint Pierre Miquelon2,7482,4491298
Falkland Islands (Malvinas)1,687001,687
Montserrat975906663
Diamond Princess712699130
Macao838201
Holy See (Vatican City State)292900
Western Sahara10910
MS Zaandam9720

cialishttps://cialisturk.blogkullan.com

%d blogcu bunu beğendi: