MultiTV

Çok Kültürlü Televizyon

Koronavirüs Detaylı Veriler

Koronavirüs Detaylı Veriler

Last updated: 15 Nisan 2021 - 20:54 (+03:00)
1-9 10-99 100-999 1,000-9,999 10,000+
World
Vaka Sayısı
139,415,992
İyileşenler
118,537,415
Can Kaybı
2,992,353
Nisan 15, 2021 09:02 pm (GMT +3)
Turkey
Vaka Sayısı
4,086,957
İyileşenler
3,535,040
Can Kaybı
35,031
Nisan 15, 2021 09:02 pm (GMT +3)
Netherlands
Vaka Sayısı
1,378,145
İyileşenler
1,150,716
Can Kaybı
16,861
Nisan 15, 2021 09:02 pm (GMT +3)
Germany
Vaka Sayısı
3,090,583
İyileşenler
2,736,100
Can Kaybı
80,090
Nisan 15, 2021 09:02 pm (GMT +3)
Belgium
Vaka Sayısı
935,316
İyileşenler
786,295
Can Kaybı
23,603
Nisan 15, 2021 09:02 pm (GMT +3)
Austria
Vaka Sayısı
586,883
İyileşenler
547,604
Can Kaybı
9,813
Nisan 15, 2021 09:02 pm (GMT +3)
Ülke SıralamasıVaka SayısıİyileşenlerCan KaybıAktif vakalar
World139,415,992118,537,4152,992,35317,886,224
USA32,168,32524,701,568578,2856,888,472
India14,268,96312,530,660174,1721,564,131
Brazil13,677,56412,170,771362,1801,144,613
France5,187,8794,008,331100,0731,079,475
Russia4,675,1534,301,448104,398269,307
UK4,380,9764,113,338127,191140,447
Turkey4,086,9573,535,04035,031516,886
Italy3,826,1563,200,196115,937510,023
Spain3,396,6853,123,26876,882196,535
Germany3,090,5832,736,10080,090274,393
Poland2,642,2422,238,63860,612342,992
Argentina2,604,1572,278,48658,542267,129
Colombia2,585,8012,419,26566,81999,717
Mexico2,291,2461,817,866210,812262,568
Iran2,168,8721,749,04165,680354,151
Ukraine1,903,7651,453,76638,658411,341
Peru1,667,7371,592,93755,81218,988
Czechia1,593,8471,483,55928,22982,059
Indonesia1,589,3591,438,25443,073108,032
South Africa1,561,5591,486,87353,49821,188
Netherlands1,378,1451,150,71616,861210,568
Chile1,101,6981,033,18924,76643,743
Canada1,093,402987,82023,48982,093
Romania1,020,301925,39525,80069,106
Iraq956,860837,33614,885104,639
Belgium935,316786,29523,603125,418
Philippines904,285705,16415,594183,527
Sweden892,480718,27813,761160,441
Israel836,699827,4016,3142,984
Portugal829,358787,01116,93325,414
Pakistan739,818646,65215,87277,294
Hungary736,982440,49824,521271,963
Bangladesh707,362597,21410,081100,067
Jordan679,138621,8708,05749,211
Serbia654,870575,7715,88173,218
Switzerland630,194564,85010,49254,852
Austria586,883547,6049,81329,466
Japan516,121473,5709,50033,051
Lebanon504,800416,6246,80981,367
Morocco504,260490,3668,9274,967
UAE491,423475,0121,54514,866
Saudi Arabia402,142386,1026,7919,249
Bulgaria380,576296,99814,87168,707
Slovakia373,950255,30010,877107,773
Malaysia367,977349,0391,36317,575
Panama359,516349,3186,1774,021
Ecuador350,539298,60417,40034,535
Belarus340,023330,4832,3937,147
Greece308,006264,3249,23934,443
Croatia300,900279,1516,44215,307
Azerbaijan294,211257,9424,04532,224
Georgia292,244279,3893,9088,947
Bolivia285,291234,59612,51938,176
Nepal282,054274,6043,0664,384
Kazakhstan278,695239,4483,30635,941
Tunisia276,727229,7549,48037,493
Palestine274,690239,2912,92332,476
Dominican Republic259,639217,6133,40538,621
Kuwait251,675235,0531,42315,199
Moldova244,177227,5695,49311,115
Ireland242,402222,8514,82014,731
Paraguay242,161198,4735,04038,648
Denmark240,330229,3722,4498,509
Ethiopia234,405174,5913,25256,562
Lithuania230,462208,8903,73017,842
Slovenia229,967212,8154,14213,010
Costa Rica225,343196,0603,04426,239
Egypt212,961161,03112,57039,360
Guatemala208,694188,6957,12012,879
Armenia206,142185,1253,81717,200
Honduras198,21476,1304,905117,179
Qatar193,952171,98535721,610
Bosnia187,715144,9327,70235,081
Venezuela178,094160,6201,83415,640
Oman176,668156,8451,82118,002
Libyan Arab Jamahiriya170,558155,7122,87311,973
Nigeria164,000154,2702,0617,669
Bahrain159,964148,09356911,302
Uruguay152,089119,3881,64731,054
Kenya149,21999,5802,42447,215
Macedonia145,001120,7074,35719,937
Myanmar142,610131,8793,2067,525
Albania129,128100,0132,33526,780
Algeria119,14283,0483,14432,950
Estonia116,20099,0961,06416,040
S. Korea112,117102,5131,7887,816
Latvia109,731101,0882,0306,613
Norway105,87088,95270716,211
Sri Lanka95,73792,3086042,825
Montenegro95,04289,9651,4123,665
Ghana91,54589,4007661,379
Kyrgyzstan91,14486,4911,5403,113
Zambia90,53288,2831,2301,019
China90,45785,5244,636297
Cuba90,40885,1214914,796
Uzbekistan85,73083,4626341,634
Finland83,25346,00088536,368
Mozambique69,00261,1127947,096
El Salvador66,95663,3452,0601,551
Luxembourg64,54960,5637853,201
Cameroon61,73156,9269193,886
Singapore60,73560,41730288
Afghanistan57,61252,0832,5352,994
Cyprus53,25439,06127713,916
Namibia46,05144,1625921,297
Côte d'Ivoire45,38844,833271284
Botswana43,44438,9236633,858
Jamaica43,24019,36969723,174
Uganda41,26340,89833827
Senegal39,60638,3431,085178
Thailand37,45328,383978,973
Zimbabwe37,36934,9461,548875
Malawi33,89131,6751,1341,082
Sudan31,79025,5392,2084,043
Madagascar30,20724,8935274,787
Malta29,83328,842403588
Australia29,45726,3819102,166
DRC28,76925,8417452,183
Maldives25,84423,141672,636
Angola23,84122,1445571,140
Rwanda23,67221,5943171,761
Gabon21,56618,2191323,215
Guinea21,29918,8151362,348
Syrian Arab Republic20,55514,3351,4024,818
Mayotte19,7572,96416816,625
Cabo Verde19,52517,6451881,692
French Polynesia18,6804,84214113,697
Mongolia18,56510,638317,896
Réunion18,42516,7941351,496
Swaziland18,40717,68267055
Mauritania18,06617,428452186
French Guiana17,8839,995957,793
Tajikistan13,30813,218900
Burkina Faso13,05012,689154207
Haiti12,85711,614251992
Somalia12,8375,3466566,835
Guadeloupe12,7172,24217610,299
Andorra12,64111,989121531
Belize12,52212,14031864
Mali12,4677,2384194,810
Togo12,2149,5431172,554
Hong Kong11,61911,246209164
Curaçao11,5817,666783,837
Guyana11,3749,8802601,234
Lesotho10,7095,0283155,366
South Sudan10,41610,148114154
Djibouti10,2758,7451101,420
Aruba10,1599,57392494
Congo10,0848,2081391,737
Martinique9,89098649,728
Bahamas9,5058,965190350
Suriname9,4178,725184508
Papua New Guinea9,188846828,260
Trinidad and Tobago8,5967,818148630
Benin7,6116,72895788
Equatorial Guinea7,2596,885106268
Nicaragua6,7784,2251802,373
Iceland6,2796,1702980
Central African Republic5,6825,11275495
Yemen5,6572,1781,0972,382
Cambodia5,2182,319362,863
Niger5,0814,760189132
San Marino5,0104,67186253
Seychelles4,7654,35125389
Chad4,6624,312167183
Saint Lucia4,3554,2086483
Gibraltar4,2904,1819415
Channel Islands4,0533,9568611
Sierra Leone4,0132,832791,102
Comoros3,8033,58214675
Barbados3,7443,6344466
Guinea-Bissau3,6943,09366535
Eritrea3,4793,27310196
Burundi3,42477362,645
Liechtenstein2,7802,6575667
Vietnam2,7582,44535278
New Zealand2,5912,46426101
Monaco2,3842,2663187
Turks and Caicos Islands2,3672,2851765
Sao Tome and Principe2,2692,1963538
Sint Maarten2,1992,1362736
Liberia2,0421,8998558
Bermuda1,9351,05116868
Saint Vincent and the Grenadines1,8181,67710131
Saint Martin1,7021,39912291
Isle of Man1,5751,5342912
Caribbean Netherlands1,5291,4301485
Antigua and Barbuda1,20994731231
Mauritius1,20286515322
Timor-Leste1,1385642572
Taiwan1,0681,0311126
Bhutan934876157
Diamond Princess712699130
Faroe Islands66266011
Cayman Islands523498223
Tanzania50918321305
Brunei221206312
British Virgin Islands178159118
Dominica16515906
Grenada15515212
New Caledonia12158063
Fiji686422
Falkland Islands (Malvinas)625507
Lao People's Democratic Republic534904
Macao494801
Saint Kitts and Nevis444400
Greenland313100
Holy See (Vatican City State)2715012
Anguilla252203
Saint Pierre Miquelon242400
Montserrat201910
Western Sahara10811
MS Zaandam9720
%d blogcu bunu beğendi: