MultiTV

Çok Kültürlü Televizyon

Koronavirüs Detaylı Veriler

Koronavirüs Detaylı Veriler

Last updated: 18 Ocak 2021 - 04:39 (+03:00)
1-9 10-99 100-999 1,000-9,999 10,000+
World
Vaka Sayısı
95,462,809
İyileşenler
67,932,251
Can Kaybı
2,039,041
Ocak 18, 2021 04:20 am (GMT +3)
Turkey
Vaka Sayısı
2,387,101
İyileşenler
2,262,864
Can Kaybı
23,997
Ocak 18, 2021 04:20 am (GMT +3)
Netherlands
Vaka Sayısı
912,554
İyileşenler
0
Can Kaybı
13,006
Ocak 18, 2021 04:20 am (GMT +3)
Germany
Vaka Sayısı
2,050,099
İyileşenler
1,672,000
Can Kaybı
47,440
Ocak 18, 2021 04:20 am (GMT +3)
Belgium
Vaka Sayısı
677,209
İyileşenler
46,959
Can Kaybı
20,396
Ocak 18, 2021 04:20 am (GMT +3)
Austria
Vaka Sayısı
393,778
İyileşenler
369,218
Can Kaybı
7,082
Ocak 18, 2021 04:20 am (GMT +3)
Ülke SıralamasıVaka SayısıİyileşenlerCan KaybıAktif vakalar
World95,462,80967,932,2512,039,04125,491,517
USA24,479,09114,424,861407,1649,647,066
India10,572,67210,210,697152,456209,519
Brazil8,488,0997,411,654209,868866,577
Russia3,568,2092,960,43165,566542,212
UK3,395,9591,534,73689,2611,771,962
France2,910,989208,07170,2832,632,635
Turkey2,387,1012,262,86423,997100,240
Italy2,381,2771,745,72682,177553,374
Spain2,252,164053,3142,198,850
Germany2,050,0991,672,00047,440330,659
Colombia1,908,4131,729,63348,631130,149
Argentina1,799,2431,583,46545,407170,371
Mexico1,630,2581,212,403140,241277,614
Poland1,435,5821,181,32633,355220,901
South Africa1,337,9261,098,44137,105202,380
Iran1,330,4111,119,13756,803154,471
Ukraine1,160,682865,96020,802273,920
Peru1,064,909982,11138,87143,927
Netherlands912,554013,006899,548
Indonesia907,929736,46025,987145,482
Czechia889,159726,40914,338148,412
Canada708,619615,32418,01475,281
Romania693,644622,41417,22154,009
Belgium677,20946,95920,396609,854
Chile669,832626,52817,47725,827
Iraq608,232569,42912,94425,859
Portugal549,801406,9298,861134,011
Israel548,332461,2234,00583,104
Bangladesh527,632472,4377,90647,289
Sweden523,486010,323513,163
Pakistan519,291473,63910,95134,701
Philippines500,577465,9919,89524,691
Switzerland495,228317,6008,682168,946
Morocco459,671434,9257,94216,804
Austria393,778369,2187,08217,478
Serbia372,53331,5363,750337,247
Saudi Arabia364,929356,6876,3231,919
Hungary351,828228,61511,341111,872
Japan322,296248,4884,44669,362
Jordan314,514298,8684,14511,501
Panama298,019238,9994,78754,233
Nepal267,322261,4441,9593,919
UAE253,261225,37474527,142
Lebanon252,812153,0381,90697,868
Georgia247,805232,9932,93311,879
Ecuador231,482199,33214,31917,831
Azerbaijan227,273215,2683,0098,996
Belarus225,461209,2081,58214,671
Croatia224,954216,2804,6164,058
Slovakia223,325168,9153,47450,936
Bulgaria211,813156,7228,48346,608
Dominican Republic193,118143,0502,43747,631
Denmark189,088168,3791,77518,934
Bolivia185,680142,9489,59633,136
Costa Rica184,187141,3742,41640,397
Tunisia180,090128,9925,69245,406
Ireland172,72623,3642,608146,754
Kazakhstan168,096153,0352,34912,712
Lithuania167,516104,1882,44560,883
Armenia164,586152,7722,9928,822
Malaysia158,434120,05160137,782
Kuwait157,777151,1429475,688
Egypt156,397122,9938,58324,821
Moldova152,854143,1503,2506,454
Palestine152,031139,1311,71811,182
Slovenia149,125122,0083,18023,937
Guatemala148,888134,3445,2549,290
Greece148,6079,9895,469133,149
Qatar147,277143,8582463,173
Myanmar134,318117,6632,95513,700
Honduras133,50760,0563,34870,103
Oman131,790124,0671,5126,211
Ethiopia131,195116,1472,03013,018
Paraguay122,16097,5882,50522,067
Venezuela119,803113,0021,1065,695
Bosnia117,01184,6504,41127,950
Nigeria110,38789,3171,43519,635
Libyan Arab Jamahiriya109,08886,1251,66521,298
Algeria103,83370,5542,83630,443
Kenya99,16283,3501,73114,081
Bahrain97,60794,2973602,950
Macedonia88,93873,6012,70212,635
China88,22782,3874,6351,205
Kyrgyzstan83,10978,9941,3842,731
Uzbekistan77,96876,436619913
S. Korea72,34058,2531,24912,838
Albania67,69040,4531,27725,960
Singapore59,11358,84629238
Norway58,65146,61151711,523
Ghana57,71455,5923461,776
Latvia55,66441,81797812,869
Montenegro55,49345,3487459,400
Afghanistan54,06245,8682,3435,851
Sri Lanka53,06245,1712647,627
El Salvador50,78444,7771,4874,520
Luxembourg48,85245,6545522,646
Finland40,33731,0006188,719
Uganda38,08513,08330424,698
Zambia37,60526,15954610,900
Estonia37,07926,44332510,311
Uruguay32,37823,9103118,157
Namibia30,36326,9312853,147
Cyprus28,9682,05717026,741
Australia28,70825,9189091,881
Cameroon28,01026,861455694
Zimbabwe27,20316,5127139,978
Mozambique26,55118,6072417,703
Sudan26,27915,6881,6038,988
Côte d'Ivoire25,24123,3311411,769
Senegal23,02819,2245153,289
DRC20,90814,8076315,470
Angola18,87516,3474362,092
Madagascar18,30117,609273419
Cuba18,15113,5431704,438
French Polynesia17,6354,84212612,667
Botswana17,36513,519713,775
Mauritania16,03914,5044021,133
Malta15,58812,5962392,753
French Guiana14,9759,995744,906
Maldives14,51313,54049924
Jamaica14,16111,7093242,128
Guinea14,11413,33881695
Tajikistan13,30813,218900
Syrian Arab Republic13,0366,5488325,656
Cabo Verde12,99312,219119655
Swaziland12,9448,2223764,346
Malawi12,4706,0363146,120
Thailand12,0549,015702,969
Belize11,58010,694281605
Rwanda11,0327,3631423,527
Haiti10,7818,9202401,621
Gabon9,8999,65866175
Hong Kong9,5588,758162638
Réunion9,4469,05345348
Burkina Faso9,1887,3911021,695
Andorra9,0838,15491838
Guadeloupe8,8862,2421546,490
Bahamas8,0326,5251751,332
Mali7,8395,5623101,967
Congo7,7095,8461141,749
Suriname7,5276,758141628
Trinidad and Tobago7,3936,930132331
Guyana6,9086,165170573
Mayotte6,6112,964583,589
Aruba6,4355,92352460
Lesotho6,3711,635934,643
Martinique6,26398446,121
Nicaragua6,1524,2251671,760
Iceland5,9565,76729160
Djibouti5,9055,8226122
Equatorial Guinea5,3565,1898681
Central African Republic4,9734,8856325
Somalia4,7443,666130948
Curaçao4,5144,28619209
Togo4,3023,77573454
Niger4,1322,9511381,043
Gambia3,9103,69212791
South Sudan3,6933,18163449
Gibraltar3,6702,68943938
Benin3,4133,24546122
Channel Islands3,3562,99776283
Sierra Leone3,0062,08277847
Chad2,8952,130111654
San Marino2,7782,45565258
Guinea-Bissau2,5092,4054559
Liechtenstein2,3832,2644970
New Zealand2,2562,1492582
Yemen2,1121,41961281
Liberia1,8871,70184102
Eritrea1,8771,0736798
Sint Maarten1,6411,49127123
Comoros1,5921,07545472
Vietnam1,5371,38035122
Mongolia1,5179472568
Burundi1,2367732461
Monaco1,2059957203
Sao Tome and Principe1,14299317132
Barbados1,0954937595
Turks and Caicos Islands1,0798636210
Saint Martin1,07685512209
Taiwan855755793
Bhutan8425741267
Papua New Guinea834755970
Diamond Princess712699130
Seychelles7055392164
Bermuda6705831275
Faroe Islands64964117
Saint Lucia6113298274
Mauritius5475161021
Tanzania50918321305
Saint Vincent and the Grenadines4781111366
Cambodia439385054
Isle of Man4283542549
Cayman Islands374328244
Caribbean Netherlands3602443113
St. Barth251172178
Antigua and Barbuda189156627
Brunei17416833
Grenada13912919
British Virgin Islands11495118
Dominica11010208
Fiji555320
Timor-Leste524903
Macao464600
New Caledonia444004
Lao People's Democratic Republic414100
Saint Kitts and Nevis343202
Falkland Islands (Malvinas)322705
Greenland302901
Holy See (Vatican City State)2715012
Saint Pierre Miquelon161600
Anguilla151500
Montserrat131210
Western Sahara10811
MS Zaandam9720
%d blogcu bunu beğendi: