MultiTV

Çok Kültürlü Televizyon

Koronavirüs Detaylı Veriler

Koronavirüs Detaylı Veriler

Last updated: 1 Ağustos 2021 - 17:41 (+03:00)
1-9 10-99 100-999 1,000-9,999 10,000+
World
Vaka Sayısı
198,751,836
İyileşenler
177,719,218
Can Kaybı
4,237,009
Ağustos 1, 2021 05:37 pm (GMT +3)
Turkey
Vaka Sayısı
5,727,045
İyileşenler
5,454,360
Can Kaybı
51,332
Ağustos 1, 2021 05:37 pm (GMT +3)
Netherlands
Vaka Sayısı
1,867,815
İyileşenler
1,668,939
Can Kaybı
17,829
Ağustos 1, 2021 05:37 pm (GMT +3)
Germany
Vaka Sayısı
3,777,207
İyileşenler
3,654,500
Can Kaybı
92,172
Ağustos 1, 2021 05:37 pm (GMT +3)
Belgium
Vaka Sayısı
1,124,715
İyileşenler
1,059,896
Can Kaybı
25,241
Ağustos 1, 2021 05:37 pm (GMT +3)
Austria
Vaka Sayısı
659,508
İyileşenler
643,387
Can Kaybı
10,738
Ağustos 1, 2021 05:37 pm (GMT +3)
Ülke SıralamasıVaka SayısıİyileşenlerCan KaybıAktif vakalar
World198,751,836177,719,2184,237,00916,795,609
USA35,745,02429,666,117629,3155,449,592
India31,659,91830,820,521424,440414,957
Brazil19,917,85518,619,542556,437741,876
Russia6,288,6775,625,890159,352503,435
France6,127,0195,700,772111,867314,380
UK5,856,5284,508,650129,6541,218,224
Turkey5,727,0455,454,36051,332221,353
Argentina4,929,7644,569,552105,721254,491
Colombia4,785,3204,578,519120,72386,078
Spain4,447,0443,711,20081,486654,358
Italy4,350,0284,134,680128,06387,285
Iran3,903,5193,385,19590,996427,328
Germany3,777,2073,654,50092,17230,535
Indonesia3,440,3962,809,53895,723535,135
Poland2,883,0292,653,80775,261153,961
Mexico2,848,2522,215,884240,906391,462
South Africa2,447,4542,222,33872,013153,103
Ukraine2,253,2692,186,99452,95113,324
Peru2,111,3930196,3531,915,040
Netherlands1,867,8151,668,93917,829181,047
Czechia1,673,6941,640,59930,3742,721
Iraq1,635,9931,472,09318,734145,166
Chile1,615,7711,570,49235,4489,831
Philippines1,597,6891,506,02728,01663,646
Canada1,430,8251,397,64126,5986,586
Bangladesh1,264,3281,093,26620,916150,146
Malaysia1,130,422925,9659,184195,273
Belgium1,124,7151,059,89625,24139,578
Sweden1,100,0401,076,31114,6179,112
Romania1,083,3411,047,76734,2861,288
Pakistan1,034,837941,65923,42269,756
Portugal970,937903,51417,36950,054
Japan925,823839,24615,19271,385
Israel874,807849,5586,47418,775
Hungary809,491748,15730,02631,308
Jordan770,712750,51810,03210,162
Serbia722,221710,6987,1184,405
Switzerland717,665692,10110,90614,658
Nepal697,370656,1979,87531,298
UAE682,377659,6641,95120,762
Austria659,508643,38710,7385,383
Morocco623,528561,9309,78551,813
Thailand615,314405,3224,990205,002
Tunisia592,881513,62919,85859,394
Kazakhstan580,379478,2775,86696,236
Lebanon561,380537,1117,90616,363
Saudi Arabia526,814507,3748,24911,191
Greece493,304446,98512,94033,379
Ecuador487,372443,88031,63111,861
Bolivia473,506407,93217,82147,753
Paraguay452,388420,03114,98117,376
Belarus446,998441,3693,4642,165
Panama435,655416,2636,82312,569
Bulgaria425,054398,54518,2138,296
Georgia422,188384,7125,85331,623
Costa Rica406,814329,6395,03072,145
Kuwait397,831384,0622,32011,449
Slovakia392,704379,56012,540604
Cuba384,596338,9682,75842,870
Uruguay381,517373,4815,9642,072
Guatemala368,484321,83210,33936,313
Croatia363,758354,3938,2631,102
Azerbaijan344,520333,1285,0276,365
Dominican Republic341,905323,3333,96314,609
Denmark317,700303,9582,54911,193
Palestine316,861311,9183,6041,339
Sri Lanka308,812277,1184,43627,258
Venezuela305,766290,1813,59111,994
Ireland300,976267,7495,03528,192
Myanmar299,185209,5129,33480,339
Honduras297,111100,6977,834188,580
Oman296,835279,8923,85013,093
Egypt284,262230,36816,52437,370
Lithuania283,016269,3234,4169,277
Ethiopia280,365263,5004,38512,480
Bahrain269,186266,7961,3841,006
Moldova259,478252,0516,2551,172
Slovenia259,273253,7634,4291,081
Libyan Arab Jamahiriya253,436192,1843,54857,704
Armenia230,339219,9864,6195,734
Qatar226,390223,8496011,940
Bosnia205,655189,3699,6876,599
Kenya203,213188,9363,93110,346
S. Korea199,787175,6742,09822,015
Zambia196,293188,1063,4064,781
Nigeria173,908164,9942,1496,765
Algeria171,392115,2764,25451,862
Mongolia165,147156,4058207,922
Kyrgyzstan163,846146,0612,33515,450
Macedonia156,380150,3625,493525
Vietnam150,06038,7341,306110,020
Afghanistan147,98599,4496,77441,762
Latvia138,899135,5832,556760
Norway137,71488,95279947,963
Estonia133,685128,9021,2723,511
Albania133,081130,2222,457402
Uzbekistan130,216123,9958805,341
Mozambique122,02888,3801,43432,214
Namibia119,28595,9133,05720,315
Zimbabwe108,86075,8563,53229,472
Finland107,32146,00098260,339
Botswana106,69095,3231,5699,798
Ghana103,01997,2138234,983
Montenegro101,92798,9711,6301,326
Cyprus101,41980,17841920,822
Uganda94,19584,0522,6967,447
China93,00587,3474,6361,022
El Salvador86,62076,2652,6417,714
Cameroon82,06480,4331,334297
Cambodia77,91470,7541,4205,740
Maldives77,43274,5982212,613
Luxembourg73,87071,8678221,181
Rwanda70,69844,83780825,053
Singapore65,10262,863372,202
Senegal63,00247,5791,36714,056
Jamaica52,89546,9791,1904,726
Malawi52,34738,0051,63512,707
Côte d'Ivoire50,13549,261329545
DRC49,91729,9941,03818,885
Angola42,77737,2551,0114,511
Madagascar42,66541,151943571
Trinidad and Tobago38,81131,7831,0705,958
Réunion37,23133,8942753,062
Sudan37,13830,8672,7763,495
Australia34,38129,9269243,531
Malta34,37531,8434232,109
Cabo Verde33,79133,011298482
Fiji30,4137,94224122,230
French Guiana30,1649,99518719,982
Swaziland25,97920,9187874,274
Syrian Arab Republic25,96321,9871,9142,062
Guinea25,80124,2422291,330
Mauritania25,69122,2285622,901
Gabon25,38425,16616454
Suriname25,35121,7006493,002
Guyana22,52321,183541799
Haiti20,15714,2485555,354
French Polynesia20,04819,206149693
Guadeloupe19,5032,25024217,011
Mayotte19,4942,96417416,356
Martinique19,14910411118,934
Seychelles18,18917,53894557
Papua New Guinea17,71717,324192201
Togo15,79814,4501521,196
Taiwan15,68814,133789766
Somalia15,4567,5678137,076
Tajikistan15,08214,556121405
Bahamas14,84012,6062871,947
Andorra14,67814,210128340
Mali14,58413,945532107
Belize14,16313,420337406
Curaçao13,62512,853126646
Burkina Faso13,57313,36916935
Congo13,18612,421178587
Lesotho12,9086,6493745,885
Hong Kong11,98811,71521261
Aruba11,73011,160110460
Djibouti11,65111,4901565
South Sudan11,04910,514119416
Timor-Leste10,9669,911261,029
Nicaragua9,4704,2251955,050
Channel Islands9,2146,564872,563
Equatorial Guinea8,8808,637123120
Benin8,3948,136108150
Iceland8,0516,795301,226
Gambia7,7096,600212897
Central African Republic7,1516,85998194
Burundi7,08077396,298
Yemen7,0704,2001,3771,493
Lao People's Democratic Republic6,5663,03073,529
Eritrea6,5476,4443568
Sierra Leone6,2834,2701201,893
Niger5,6235,34219586
Saint Lucia5,6105,37789144
Liberia5,3962,7151482,533
San Marino5,1305,0059035
Gibraltar4,9804,61494272
Chad4,9734,7921747
Isle of Man4,7603,365291,366
Guinea-Bissau4,4793,92976474
Barbados4,3904,22948113
Comoros4,0283,86914712
Mauritius3,9131,854192,040
Liechtenstein3,0853,0095917
Monaco2,8892,70733149
New Zealand2,8732,8112636
Sint Maarten2,7702,6553481
Saint Martin2,5791,399381,142
Bermuda2,5682,4993336
Bhutan2,5182,3842132
British Virgin Islands2,5001,91431555
Turks and Caicos Islands2,4842,4311835
Sao Tome and Principe2,4542,3583759
Saint Vincent and the Grenadines2,2912,2291250
Caribbean Netherlands1,7071,6611729
Antigua and Barbuda1,3031,2354325
St. Barth1,1954621732
Tanzania1,01718321813
Faroe Islands983943238
Diamond Princess712699130
Cayman Islands643631210
Saint Kitts and Nevis594546345
Brunei337280354
Dominica21820909
Grenada16416112
New Caledonia13458076
Greenland12278044
Anguilla11311102
Falkland Islands (Malvinas)636300
Macao595405
Saint Pierre Miquelon282602
Holy See (Vatican City State)272700
Montserrat211911
Western Sahara10811
MS Zaandam9720
%d blogcu bunu beğendi: