MultiTV

Çok Kültürlü Televizyon

Koronavirüs Detaylı Veriler

Koronavirüs Detaylı Veriler

Last updated: 25 Ekim 2021 - 07:57 (+03:00)
1-9 10-99 100-999 1,000-9,999 10,000+
World
Vaka Sayısı
244,426,923
İyileşenler
219,730,622
Can Kaybı
4,963,744
Ekim 25, 2021 07:19 am (GMT +3)
Turkey
Vaka Sayısı
7,851,805
İyileşenler
7,283,988
Can Kaybı
69,112
Ekim 25, 2021 07:19 am (GMT +3)
Netherlands
Vaka Sayısı
2,082,563
İyileşenler
1,974,995
Can Kaybı
18,314
Ekim 25, 2021 07:19 am (GMT +3)
Germany
Vaka Sayısı
4,476,078
İyileşenler
4,206,400
Can Kaybı
95,794
Ekim 25, 2021 07:19 am (GMT +3)
Belgium
Vaka Sayısı
1,312,360
İyileşenler
1,200,847
Can Kaybı
25,846
Ekim 25, 2021 07:19 am (GMT +3)
Austria
Vaka Sayısı
798,606
İyileşenler
756,121
Can Kaybı
11,251
Ekim 25, 2021 07:19 am (GMT +3)
Ülke SıralamasıVaka SayısıİyileşenlerCan KaybıAktif vakalar
World244,426,923219,730,6224,963,74419,732,557
USA46,312,78236,052,614756,3629,503,806
India34,189,48433,559,649454,743175,092
Brazil21,729,76320,907,224605,682216,857
UK8,773,6747,142,116139,5331,492,025
Russia8,241,6437,165,921230,600845,122
Turkey7,851,8057,283,98869,112498,705
France7,125,8686,910,730117,46797,671
Iran5,860,8445,416,691125,223318,930
Argentina5,280,3585,146,819115,82617,713
Spain4,997,7324,848,43287,13262,168
Colombia4,991,0504,834,893127,06729,090
Italy4,741,1854,534,584131,82674,775
Germany4,476,0784,206,40095,794173,884
Indonesia4,240,0194,082,454143,20514,360
Mexico3,783,3273,145,535286,346351,446
Poland2,972,9272,686,12976,447210,351
South Africa2,919,6322,811,43988,92519,268
Ukraine2,769,4052,375,77663,872329,757
Philippines2,756,9232,654,17341,79360,957
Malaysia2,431,7162,327,36928,40075,947
Peru2,195,8590200,0521,995,807
Netherlands2,082,5631,974,99518,31489,254
Iraq2,046,2741,986,57822,96136,735
Thailand1,859,1571,740,31618,799100,042
Czechia1,729,4581,667,46530,61531,378
Japan1,716,6921,693,01918,1915,482
Canada1,698,1231,639,98728,74929,387
Chile1,681,8281,630,61337,66913,546
Bangladesh1,567,6921,531,32727,8238,542
Romania1,561,9281,323,70744,679193,542
Israel1,323,0791,303,1428,04911,888
Belgium1,312,3601,200,84725,84685,667
Pakistan1,269,2341,216,90828,38623,940
Sweden1,165,9961,135,10714,95615,933
Serbia1,098,209964,7319,509123,969
Portugal1,085,1381,035,69318,13331,312
Cuba945,750931,7808,1675,803
Morocco944,277924,22714,6125,438
Kazakhstan929,784872,97911,95144,854
Vietnam888,940805,97821,67361,289
Switzerland862,408819,08711,19432,127
Jordan851,410822,52010,95117,939
Hungary843,825793,84230,49219,491
Nepal809,056787,50711,34810,201
Austria798,606756,12111,25131,234
UAE739,284733,2502,1303,904
Greece716,358666,79615,62833,934
Tunisia711,693685,26325,1491,281
Georgia692,240630,9619,74251,537
Lebanon637,819612,1038,45317,263
Guatemala595,008572,20314,7008,105
Belarus586,234558,8504,51522,869
Bulgaria569,443467,05823,07379,312
Costa Rica555,970484,4316,94664,593
Saudi Arabia548,252537,2828,7782,192
Sri Lanka536,084503,38813,61119,085
Azerbaijan516,325484,6046,89424,827
Ecuador515,606443,88032,95238,774
Bolivia509,919472,55518,90118,463
Myanmar494,263456,78118,53818,944
Panama471,403461,8197,3072,277
Paraguay460,723444,22916,231263
Slovakia456,438412,66612,90330,869
Croatia445,325418,4469,03817,841
Ireland429,877376,5145,36947,994
Palestine421,103408,1524,3688,583
Kuwait412,527409,5982,461468
Venezuela400,511382,0044,81013,697
Uruguay392,148384,3636,0711,714
Lithuania388,185344,4115,63338,141
Denmark376,414361,1912,69912,524
Dominican Republic376,272366,1094,1086,055
Honduras374,148115,35910,192248,597
Ethiopia362,335335,4166,35820,561
Libyan Arab Jamahiriya353,626288,1705,00660,450
S. Korea353,089324,4482,77325,868
Mongolia349,509313,2561,66034,593
Moldova328,000305,0687,49715,435
Egypt324,619274,00718,28532,327
Slovenia319,913296,7784,68318,452
Oman304,163299,5404,110513
Armenia295,368260,7316,01328,624
Bahrain276,571274,5191,393659
Kenya252,672246,2745,2571,141
Bosnia247,958192,21811,32244,418
Qatar238,518236,9066091,003
Nigeria210,460202,3792,8825,199
Zambia209,634205,8293,659146
Algeria205,822141,1955,89058,737
Latvia202,573167,1233,02832,422
Norway200,51788,952894110,671
Macedonia199,766186,3227,0516,393
Botswana184,919181,1872,3961,336
Uzbekistan183,569179,2221,3043,043
Estonia182,039159,4791,46121,099
Albania181,696171,7902,8747,032
Kyrgyzstan180,563175,0612,6532,849
Singapore172,644142,59831529,731
Australia160,302126,8561,64831,798
Afghanistan155,944127,4657,25521,224
Finland153,15646,0001,139106,017
Mozambique151,225148,6601,928637
Montenegro140,922134,6182,0654,239
Zimbabwe132,651127,2984,669684
Ghana129,805126,5391,1702,096
Namibia128,824124,3823,550892
Uganda125,71096,4973,20026,013
Cyprus121,63590,75556930,311
Cambodia117,772112,9772,7342,061
El Salvador112,29094,0693,56414,657
Cameroon100,28980,4331,60018,256
Rwanda99,37445,5111,32052,543
China96,79791,5884,636573
Jamaica88,25956,5892,17929,491
Maldives86,92285,1452401,537
Luxembourg80,60378,1738421,588
Senegal73,89371,9931,87822
Angola63,86152,5161,6979,648
Malawi61,75757,1312,2962,330
Côte d'Ivoire61,17859,745690743
DRC57,43250,9301,0915,411
Trinidad and Tobago55,68149,3801,6454,656
Réunion54,43853,696372370
Guadeloupe54,3502,25073651,364
Fiji51,97748,9156732,389
Suriname48,11829,4281,05817,632
Swaziland46,38445,0421,241101
French Guiana44,0609,99529933,766
Madagascar42,89841,322958618
Martinique42,63410467041,860
Syrian Arab Republic41,51525,7162,50413,295
Sudan40,23832,9053,0994,234
French Polynesia40,17833,5006356,043
Cabo Verde38,14037,452349339
Malta37,55136,471459621
Mauritania36,95535,670792493
Lao People's Democratic Republic35,6336,5585229,023
Guyana35,06730,6008953,572
Gabon34,60128,3102246,067
Guinea30,62629,407385834
Papua New Guinea27,62724,2933352,999
Tanzania26,034072425,310
Togo25,99225,459242291
Belize25,44522,2124732,760
Benin24,56023,971161428
Haiti23,40620,1496582,599
Bahamas22,17920,1816421,356
Seychelles21,90321,567119217
Lesotho21,58712,1896568,742
Somalia21,2699,9271,18010,162
Mayotte20,4852,96418217,339
Burundi19,8947733819,083
Timor-Leste19,77019,58612163
Tajikistan17,08616,9601242
Mauritius17,0471,85414815,045
Curaçao17,01116,671173167
Congo16,40812,4212393,748
Taiwan16,36815,409846113
Nicaragua16,2414,22520711,809
Mali15,84814,576558714
Aruba15,80715,491171145
Andorra15,40415,18213092
Barbados15,34110,2221304,989
Burkina Faso14,79314,287214292
Djibouti13,45113,20718163
Equatorial Guinea13,16612,537163466
Iceland12,89912,21333653
Channel Islands12,59411,91399582
Saint Lucia12,42611,782241403
Hong Kong12,32412,01921392
South Sudan12,27911,889133257
Brunei12,1139,608802,425
Central African Republic11,5186,8591004,559
New Caledonia10,4825525710,170
Gambia9,9569,60333914
Yemen9,6786,2041,8401,634
Isle of Man9,1978,40557735
Eritrea6,7926,7084539
Sierra Leone6,3964,3931211,882
Niger6,2545,919207128
Guinea-Bissau6,1315,460141530
Gibraltar5,8745,59198185
Grenada5,8175,490196131
Liberia5,8115,45828766
New Zealand5,7494,465281,256
Bermuda5,6125,34596171
San Marino5,4755,3679117
Chad5,0674,87417419
Saint Vincent and the Grenadines4,8503,008601,782
Dominica4,5084,07530403
Sint Maarten4,4784,3607543
Comoros4,2054,03714721
Antigua and Barbuda4,0193,46699454
Saint Martin3,8501,399552,396
Sao Tome and Principe3,6973,19056451
Liechtenstein3,5293,4156054
Monaco3,3893,3233630
Turks and Caicos Islands2,9562,8762357
British Virgin Islands2,7252,6493739
Saint Kitts and Nevis2,6252,27521329
Bhutan2,6172,60539
Caribbean Netherlands2,3882,2841985
Faroe Islands1,6151,3232290
St. Barth1,58946261,121
Cayman Islands1,1969232271
Anguilla793701191
Greenland731641090
Diamond Princess712699130
Macao7766011
Falkland Islands (Malvinas)686701
Montserrat413416
Saint Pierre Miquelon323200
Holy See (Vatican City State)272700
Western Sahara10811
MS Zaandam9720

cialis

%d blogcu bunu beğendi: