MultiTV

Çok Kültürlü Televizyon

Koronavirüs Detaylı Veriler

Koronavirüs Detaylı Veriler

Last updated: 22 Ekim 2020 - 21:24 (+03:00)
1-9 10-99 100-999 1,000-9,999 10,000+
World
Vaka Sayısı
41,839,864
İyileşenler
30,580,503
Can Kaybı
1,140,128
Ekim 22, 2020 09:32 pm (GMT +3)
Turkey
Vaka Sayısı
355,528
İyileşenler
310,027
Can Kaybı
9,584
Ekim 22, 2020 09:32 pm (GMT +3)
Netherlands
Vaka Sayısı
262,405
İyileşenler
0
Can Kaybı
6,919
Ekim 22, 2020 09:32 pm (GMT +3)
Germany
Vaka Sayısı
397,824
İyileşenler
302,100
Can Kaybı
10,023
Ekim 22, 2020 09:32 pm (GMT +3)
Belgium
Vaka Sayısı
253,386
İyileşenler
21,717
Can Kaybı
10,539
Ekim 22, 2020 09:32 pm (GMT +3)
Austria
Vaka Sayısı
71,844
İyileşenler
53,970
Can Kaybı
941
Ekim 22, 2020 09:32 pm (GMT +3)
Ülke SıralamasıVaka SayısıİyileşenlerCan KaybıAktif vakalar
World41,839,86430,580,5031,140,12810,119,233
USA8,617,3145,615,905227,7732,773,636
India7,756,2066,941,238117,277697,691
Brazil5,303,5204,756,489155,500391,531
Russia1,463,3061,107,98825,242330,076
Spain1,090,521034,5211,056,000
Argentina1,037,325840,52027,519169,286
France999,043108,59934,210856,234
Colombia981,700884,89529,46467,341
Peru876,885792,89233,93750,056
Mexico867,559632,03787,415148,107
UK810,467044,347766,120
South Africa708,359641,70618,74147,912
Iran550,757442,67431,65076,433
Chile497,131469,76513,79213,574
Italy465,726259,45636,968169,302
Iraq442,164371,82610,46559,873
Germany397,824302,10010,02385,701
Bangladesh394,827310,5325,74778,548
Indonesia377,541301,00612,95963,576
Philippines363,888312,3336,78344,772
Turkey355,528310,0279,58435,917
Saudi Arabia343,774330,1815,2508,343
Pakistan325,480309,1366,7029,642
Ukraine322,879134,8986,043181,938
Israel308,166287,9772,31917,870
Netherlands262,40506,919255,486
Belgium253,38621,71710,539221,130
Czechia216,42583,6491,828130,948
Poland214,686102,2044,019108,463
Canada208,234175,2559,85823,121
Romania196,004141,0896,16348,752
Morocco186,731154,4813,13229,118
Ecuador156,451134,18712,5009,764
Nepal148,509102,82081244,877
Bolivia140,228106,3308,55825,340
Qatar130,462127,3282282,906
Panama126,435102,7252,59721,113
Dominican Republic122,873100,9202,21219,741
UAE120,710113,3644746,872
Kuwait119,420110,7147307,976
Oman111,83797,9491,14712,741
Kazakhstan109,907105,3851,7962,726
Portugal109,54164,5312,24542,765
Sweden108,96905,930103,039
Egypt105,88398,5166,1551,212
Guatemala103,17292,6653,5806,927
Costa Rica99,42560,7381,23637,451
Switzerland97,01955,7002,04439,275
Japan94,52487,6661,6855,173
Ethiopia91,11844,5061,38445,228
Honduras91,07836,3412,59652,141
Belarus90,38081,5019457,934
Venezuela88,03581,6267535,656
China85,72980,8504,634245
Bahrain78,90775,4243083,175
Austria71,84453,97094116,933
Armenia70,83649,7871,13119,918
Moldova69,56850,4221,64117,505
Lebanon67,02731,40955235,066
Uzbekistan64,43961,6585402,241
Nigeria61,66756,8801,1253,662
Singapore57,94157,8292884
Paraguay56,81937,6731,25017,896
Algeria55,35738,6181,88814,851
Ireland54,47623,3641,87129,241
Kyrgyzstan54,00646,7261,1226,158
Libyan Arab Jamahiriya52,62029,05776822,795
Hungary52,21215,2541,30535,653
Palestine49,13442,5444356,155
Ghana47,53846,789312437
Azerbaijan47,41840,6196486,151
Kenya47,21233,05087013,292
Jordan46,4417,34048138,620
Tunisia45,8925,03274040,120
Myanmar41,00821,1441,00518,859
Afghanistan40,62633,8311,5055,290
Denmark37,76330,8776946,192
Serbia37,53631,5367835,217
Bosnia37,31425,9891,05110,274
Slovakia35,3308,76311526,452
Bulgaria33,33517,5981,04814,689
El Salvador32,26227,9049363,422
Croatia29,85022,0644067,380
Greece28,2169,98954917,678
Australia27,46625,1599051,402
S. Korea25,54323,6474531,443
Macedonia25,47318,0478746,552
Malaysia23,80415,4172048,183
Georgia22,8039,40117813,224
Cameroon21,57020,1174251,028
Côte d'Ivoire20,36320,070121172
Albania18,25010,3954657,390
Slovenia17,6467,29921110,136
Norway17,12511,8632794,983
Madagascar16,81016,215238357
Montenegro16,25912,0932533,913
Zambia16,00015,168346486
Senegal15,50814,0263211,161
Finland14,2559,8003554,100
Sudan13,7246,7648366,124
Namibia12,46010,6091331,718
Luxembourg12,3338,4741403,719
Guinea11,63510,474711,090
Mozambique11,5599,226812,252
Maldives11,35810,38337938
DRC11,09710,379304414
Uganda11,0417,210983,733
Tajikistan10,6539,72481848
French Guiana10,3429,99569278
Haiti8,9797,3032311,445
Gabon8,9018,47954368
Lithuania8,6633,7731254,765
Jamaica8,6004,0951794,326
Angola8,3383,0402555,043
Zimbabwe8,2427,742236264
Cabo Verde8,0336,835901,108
Mauritania7,6387,363163112
Guadeloupe7,3292,1991155,015
Cuba6,4215,871128422
Sri Lanka6,2873,561142,712
Bahamas6,0513,6331272,291
Malawi5,8744,764183927
Swaziland5,8145,468116230
Botswana5,609915214,673
Djibouti5,5125,3876164
Nicaragua5,4344,2251551,054
Trinidad and Tobago5,3923,8221011,469
Hong Kong5,2815,019105157
Syrian Arab Republic5,2241,6292573,338
French Polynesia5,1613,536191,606
Congo5,1563,887921,177
Suriname5,1504,99110950
Malta5,1373,384491,704
Equatorial Guinea5,0744,9548337
Réunion5,0154,44519551
Rwanda5,0124,79834180
Central African Republic4,8581,924622,872
Aruba4,3694,08435250
Iceland4,2683,098111,159
Estonia4,2473,36671810
Mayotte4,2032,964441,195
Latvia3,9581,357492,552
Somalia3,8973,166102629
Guyana3,8502,839116895
Andorra3,8112,470631,278
Thailand3,7193,51459146
Gambia3,6572,658118881
Mali3,4402,608132700
Cyprus3,1541,444251,685
Belize2,9371,756461,135
South Sudan2,8721,290551,527
Uruguay2,6632,17253438
Benin2,5572,33041186
Burkina Faso2,4141,86965480
Guinea-Bissau2,4031,81841544
Sierra Leone2,3401,77773490
Martinique2,25798242,135
Togo2,1201,56151508
Yemen2,0571,344597116
Lesotho1,92396143919
New Zealand1,9141,8312558
Chad1,4101,2239691
Liberia1,3851,2788225
Niger1,2141,1286917
Vietnam1,1481,0493564
Sao Tome and Principe9358981522
Curaçao7854791305
Channel Islands7846594877
San Marino7746904242
Sint Maarten7696812266
Diamond Princess7126591340
Turks and Caicos Islands69868963
Gibraltar6304950135
Papua New Guinea583545731
Burundi551497153
Taiwan548497744
Saint Martin5384228108
Tanzania50918321305
Comoros50449473
Faroe Islands490473017
Eritrea457391066
Mauritius4193791030
Isle of Man348321243
Bhutan332306026
Mongolia328312016
Cambodia28628006
Liechtenstein2821581123
Monaco273231240
Cayman Islands235214120
Barbados222205710
Bermuda18817495
Seychelles15114803
Caribbean Netherlands150121326
Brunei14814332
Antigua and Barbuda122101318
St. Barth7766011
British Virgin Islands717010
Saint Vincent and the Grenadines686404
Macao464600
Saint Lucia4227015
Fiji333021
Timor-Leste292801
Grenada272403
Lao People's Democratic Republic242202
Saint Kitts and Nevis191900
Greenland171601
Saint Pierre Miquelon161204
Falkland Islands (Malvinas)131300
Western Sahara10811
MS Zaandam9027
Anguilla3300
%d blogcu bunu beğendi: